Eurogümnaasiumi uus aadress: Sõle 14, Põhja-Tallinn

Eurogümnaasiumi SÕLE 14 õppehoone on uute ruumidega kaasaegne hoone , mis annab Eurogümnaasiumi õpilastele  suurepärase võimaluse õppimiseks ja arenguks. Meie kooli 30. juubeli puhul saime parandada Eurogümnaasiumi õpetamis- ja õppimistingimusi, pakkudes õpilastele kaasaegsemaid õpperuume, ning koostöös õpetajate ja vanematega tugevdada õpilaste kooliga rahulolu.

Bussid:  3,  26,  26A,  32,  33,  35,  40,  59,   66,  72,

✨KUTSE KOOLI AASTAPÄEVALE!🎉
Kallid meie kooli lõpetajad ja austatud õpetajad!
Eurogümnaasiumil täitub sel aastal 30 aastat!
🎁🎉
Õnnitleme selle uhke aastapäeva puhul kõiki meie lõpetajaid, õpilasi, õpetajaid, lapsevanemaid, õpetajatöö veterane ja

kutsume aastapäeva tähistamisele, mis toimub oktoobri lõpus – novembri alguses 2024 (kuupäev ja koht täpsustamisel).

Palume neil, kes soovivad seda tähtpäeva koos meiega tähistada, anda oma kohalolekust teada meili teel info@erakool.ee, lisades info kooli lõpetamise aasta ja lõpetajate arvu kohta, kes plaanivad tähistamisele tulla.
Kohtumiseni!