Meie medalistid
2023
Irina Fishchuk – kuldmedal
Paulina Kuzmina – kuldmedal
Eva Lototskaja – kuldmedal
Eva Maria Paškovski – kuldmedal
Ksenia Ponomarjova – kuldmedal
Anželika Terro – kuldmedal
Ivan Larionov – hõbemedal
Monika Sinski – hõbemedal
2022
Katerina Tšerkassova – kuldmedal
Laura Garaeva – hõbemedal
2021
Anna-Liisa Volohhonski – kuldmedal
Anastassia Smirnova – kuldmedal
Anastasija Zaitseva – hõbemedal
Oleksandra Dudko – hõbemedal
2020.a.
Vladõtšenko, Ksenia – kuldmedal
Susi, Maria – kuldmedal
Kopot, Diana – kuldmedal
Vinogradov, Edvard – kuldmedal
Stroganova, Elika – kuldmedal
Teino, Lera – hõbemedal
Jarvinen Malini – hõbemedal
2019.a.
Judin, Aleksandra – kuldmedal
Veretenina, Sofia – kuldmedal
2018.a.
Belov, Jüri – kuldmedal
Lemet, Alina – kuldmedal
Jermatšenkova, Arina – hõbemedal
Sergejeva, Kristina – hõbemedal
2017.a.
Grabovaja, Alisa – kuldmedal
Lipodat, Artjom – kuldmedal
Novikov, Saveli – kuldmedal
Rymbayeva, Anel – kuldmedal
Rymbayeva, Assel – kuldmedal
Skljarova, Viktoria – kuldmedal
Baratašvili, Ana – hõbemedal
Mader, Michelle Claire – hõbemedal
Jakobi, Diana – hõbemedal
2016.a.
Zigura, Katarina – kuldmedal
Ruhlov, Dmitri – kuldmedal
Jagolnik, Anastassia – kuldmedal
Železko, Igor – hõbemedal
2015.a.
Bajura Aleksandr – kuldmedal
Baškatova Valeria – kuldmedal
Sigal Maria – kuldmedal
Klišina Anna – hõbemedal
2014.a.
Belova Margarita – kuldmedal
Lopušanski Arian – kuldmedal<
Lyubimova Anna-Mariya – kuldmedal
Slomka Sofia – kuldmedal
Koba Elina – hõbemeda
Linde Viktoria – hõbemedal
2013.a.
Jattšenko Jelena – kuldmedal
Ljubimova Diana – kuldmedal
Rajapu Anastassia – kuldmedal
Rivkina Sofia – hõbemedal
2012.a.
Fazullin Armand – kuldmedal
Lopušanskaja Eleana – kuldmedal
Gorbatenko Polina – hõbemedal
Serebrova Kristina – hõbemedal
2011.a.
Bergmann Sofia – kuldmedal
Zalužnõi Roman – kuldmedal
2010.a.
Štobert Ilja – kuldmedal
Štobert Nikita – kuldmedal
Pissarijeva Veronika – kuldmedal
Liivak Jelizaveta-Alissa – hõbemedal
Passenau Liina – hõbemedal
2009.a.
Mahmurov Georgi – kuldmedal
Golovljova Valerija – kuldmedal
Fjodorova Kristiina – hõbemedal
Võrostkova Tatjana – hõbemedal
Afonina Jelena – hõbemedal
2008.a.
Jefremov Vjatšeslav – kuldmedal
2007.a.
Jeritševa Jekaterina – kuldmedal
Ševtšenko Marina – kuldmedal
Mustafina Olga – hõbemedal
Viršitš Jekaterina – hõbemedal
Nikitin Jan – hõbemedal
2006.a.
Kolesnik Marija – hõbemedal
2005.a.
Kozlova Jana – kuldmedal
Vržetš Kristiina – kuldmedal
Zaitseva Julia – hõbemedal
Kovbasjuk Ksenija – hõbemedal
2004.a.
Pulatova Asja – kuldmedal
Dubovik Jelizaveta – hõbemedal
2003.a.
Seredenko Julia – kuldmedal
Kerimhanova Elnara – hõbemedal
1998.a.
Tomašova Jelena – hõbemedal
1997.a.
Karpuss Tatjana – kuldmedal