Время консультаций

KONSULTATSIOONID 1.POOLAASTAL

Aine

Õpetaja

Konsultatsoiin

Eesti keel 2-3 klass

Bioloogia 10-12 klass

Makarova

Anastassia

Tp. 13:50 – 14:35

Kp. 15:30 -16:00

Vene keel, Kirjandus 2-12 klass

Vene keel 5L 6L

Vene keel, loodusõppe 5B

V. Marcinkevicene

Tatjana Rannaeere

Svetlana Mjakošina

Kp. 15:30 -16:00

Tp. 14:40-15:20

Tp. 14:40-15:20

Kehaline kasvatus 8-12 klass

Kehaline kasvatus   1a-7a klass

Kehaline kasvatus  4L, 5B, 6L

Olga  Didõk

Irina Mihhejeva

Mati Ummer

Np. 14:40–15:20

Tp. 14:45 -15:30

Re. 13:50 – 14:35

Ühiskonnaõppe, 12 klass

Svetlana

Gorbatšjova

Tp. 15:30 -16:00

Inglise keel. 3-7 klass

Inglise keel. 8-9 klass

Elvira Baranova

Tatjana Tomilova

Kp. 8:30-8:50

Kp 14:45 -15:30

Inglise keel 3L, 4L, 6L

Inglise keel 5L, 5B

Elena Tkathenko

Valentina Putivtseva

Np. 14:50-15:20

Kp. 14:50-15:20

Kunst 10-11 klass

Muusika 1-11 klass

Marianna Pisarevskaja

Tp. 14:45-15:20

Muusika 1L-6L klass

Serafima Kolossova

Re 13:50 – 14:35

Matemaatika 2-4 klass

Matemaatika 5a,7a,8a

Matemaatika 5L, 5B

Matemaatika, Loodusõppe 6L

Tatjana Vanjukova

Tatjana Kulneva

Lilia Šipovskihh

Jelena Svertšuk

Tp. 13:50 – 14:35

 Kp. 8:30-8:50

 Re. 13:50 – 14:35

 Tp. 14:45-15:20

Geograafia 7-11 klass,

Bioloogia 7-9 klass

Darja

Krautman

Np. 13:50 – 14:35

Keemia 8-11 klass

Emilia Solomnikova

Re. 15:40 -16:25

Ajalugu, Ühiskonnaõppe 5a-9a kl

Ajalugu, Ühiskonnaõppe 5L, 5B, 6L kl

Valeri

Medjankin

Tp. 8:30-8:50

Np. 13:50 – 14:35

Inglise keel, Saksa keel 10-12.klass

Irina Sabadaš

Ep. 16:30 – 17:00

 Informaatika 5a,8a kl

Informaatika 5L, 5B

Elena Vinogradova

Valentina Paigussova

Tp. 14:45-15:20

Kp. 14:45-15:20

Matemaatika 9-12 klass

Ljubov Klimova

Np. 8:05-8:50

Loodusõpetus 7 klass, Füüsika 8-12 kl

Natalja Poljakova

Re. 14:45 -15:30

Algkool

Liubov Koobas

Jelena Svertšuk

Tatjana Rannaeere

Lilia Šipovskihh

Iga päev

Es. 12:55-13:40

Kp. 12:55-13:40

Es. 13:50 – 14:35

Tehnoloogia 4a-9a kl, Kunst 4a-9a kl

Tatjana Kravtšenko

Np. 13:50 – 14:35

Eesti keel 4a-9a klass

Eesti keel 10-12 kl

Eesti keel 1L, 5B

Eesti keel 2L, 3L, 4L, 5L, 6L

Maria Zelinskaja

Marianna Novi

Marianna Novi

Galina Jalivets

Kp. 14:45 -15:30

Es. 8:05-8:50

Re. 13:50 – 14:35

Es. 13:50 – 14:35

Perekonnaõppe, Karjääriõppe 10 kl

Oksana Melnichuk

Tp. 15:40 -16:25

Ajalugu 10-12 klass

Sergei Zvonarjov

Es. 15:40 -16:25

Konsulteerimine toimub eelneval kokkuleppel õpetajaga.

Свяжитесь с нами

sample+372 66 286 95

info@erakool.ee

E.Vilde 72, Tallinn, Estonia