Госнадзор

Õppeasutuste ja nende pidajate nõustamist korraldab ning järelevalvet viib läbi Haridus- ja Teadusministeerium. 1. septembrist asusid tööle eksperdid, kellepõhiülesandeks on õppeasutuste ja nende pidajate tegevuse õiguspärasuse, kvaliteedi ja tulemuslikkuse seiramine; järelevalve planeerimine ja läbiviimine; õppeasutuste ja pidajate nõustamine ning teavitamine oma piirkonnas; teabenõuetele, märgukirjadele ja selgitustaotlustele vastamine ning kaebustelahendamine; info koondamine ja analüüsimine õppeasutuste ja nende pidajate tegevuse seiramise tulemuste, järelevalve tulemuste ning lahendatudkaebuste kohta oma piirkonnas.

Meie piirkonna eksperdi kontaktandmed: Põhja piirkond (Tõnismägi 11, Tallinn)

Harjumaa: Piret Hiisjärv, Этот адрес электронной почты защищён от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра.; mobiiltelefon 56876436; lauatelefon 735 4076

Teenistusliku järelevalve küsimustes on omavalitsustele kontaktisikuks Hille Voolaid, Этот адрес электронной почты защищён от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра.; mobiiltelefon 51 89953; lauatelefon 735 0109.

Muudatustega seonduvate täiendavate küsimustega palume võtta ühendust välishindamisosakonna juhataja (Kristin Hollo, Этот адрес электронной почты защищён от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра.; 735 0206) või asejuhatajaga (Hille Voolaid, Этот адрес электронной почты защищён от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра.; 735 0109).