Õppekorraldus

Lugupeetud abituriendid! 

Haridus- ja Teadusministeerium koostöös Terviseameti ja SYNLAB Eestiga on loonud aprillis riigieksamite ning Cambridge’i inglise keele tasemeeksami sooritajatele võimaluse teha enne eksamit PCR koroonatesti. Testi jaoks saab anda kurguloputusvedeliku proovi, mis on testitava jaoks üks mugavamaid lahendusi.  

Proovi andmine on võimalus vähendada viiruse leviku riski ja tagada, et eksamid saaksid toimuda võimalikult turvalises keskkonnas. Koroonaviiruse nakkust kandval inimesel ei pruugi olla sümptomeid, mistap on testimine hea võimalus lisakindluse tagamiseks. Kurguloputusvedeliku proovi andmine on lihtne ja kiire.   

Lisainfo on HM veebist ka failina.

Lisainfo testimise korraldamise kohta tuleb e-mailile.

 

Suvel

2016. AASTA SUVEL

2016.aasta suvel meie koolis oli tehtud 9. ja 10. klasside õpperuumides remont. Olid uuendatud raamatukogu, labor ja direktori kabinet. Vastavalt uuele riiklikule õppekavale täiendatud raamatukogu uute õpikutega kõikide klasside jaoks

2017. AASTA SUVEL

2017 a. suvel meie koolis oli teostatud 4.-5. ja 7.-8. klasside õpperuumide remont. Õppealajuhataja, raamatupidaja kabinettides ja trepikojas olid vahetatud aknad. Kooliarhiivi ruum oli remonditud. Kabineti №12 jaoks osteti uued toolid ja kabineti №8 jaoks kaks pehmet diivanit.

2018. AASTA SUVEL

2018 a. suvel meie koolis oli tehtud 11./12. klassi õpperuumis lae remont. Tallinna Tondiraba huvikooli ruumide baasil avati Eurogümnaasiumi algkooli filiaal.

2019. AASTA SUVEL

2019 a. suvel meie koolis oli tehtud  kab. 1 ja 4. klassi õpperuumis seina remont. Kabineti №2 jaoks osteti uued toolid.

2020. AASTA SUVEL

2020 a. suvel meie koolis oli tehtud 5. klassi õpperuumis lae remont ja osteti uued toolid. 9. klasside õpperuumides tehtud remont. Algkooli ruumi jaoks osteti uus smarttahvel-teler.

 

 

Võtke meiega ühendust

sample+372 66 286 95

info@erakool.ee

E.Vilde 72, Tallinn, Estonia