Õpetajate konsultatsiooniajad
KONSULTATSIOONID 1.POOLAASTAL
Aine |
Õpetaja |
Konsultatsoiin |
Eesti keel 2-3 klass Bioloogia 10-12 klass |
Makarova Anastassia |
Tp. 13:50 – 14:35 Kp. 15:30 -16:00 |
Vene keel, Kirjandus 2-12 klass Vene keel 5L 6L Vene keel, loodusõppe 5B |
V. Marcinkevicene Tatjana Rannaeere Svetlana Mjakošina |
Kp. 15:30 -16:00 Tp. 14:40-15:20 Tp. 14:40-15:20 |
Kehaline kasvatus 8-12 klass Kehaline kasvatus 1a-7a klass Kehaline kasvatus 4L, 5B, 6L |
Olga Didõk Irina Mihhejeva Mati Ummer |
Np. 14:40–15:20 Tp. 14:45 -15:30 Re. 13:50 – 14:35 |
Ühiskonnaõppe, 12 klass |
Svetlana Gorbatšjova |
Tp. 15:30 -16:00 |
Inglise keel. 3-7 klass Inglise keel. 8-9 klass |
Elvira Baranova Tatjana Tomilova |
Kp. 8:30-8:50 Kp 14:45 -15:30 |
Inglise keel 3L, 4L, 6L Inglise keel 5L, 5B |
Elena Tkathenko Valentina Putivtseva |
Np. 14:50-15:20 Kp. 14:50-15:20 |
Kunst 10-11 klass Muusika 1-11 klass |
Marianna Pisarevskaja |
Tp. 14:45-15:20 |
Muusika 1L-6L klass |
Serafima Kolossova |
Re 13:50 – 14:35 |
Matemaatika 2-4 klass Matemaatika 5a,7a,8a Matemaatika 5L, 5B Matemaatika, Loodusõppe 6L |
Tatjana Vanjukova Tatjana Kulneva Lilia Šipovskihh Jelena Svertšuk |
Tp. 13:50 – 14:35 Kp. 8:30-8:50 Re. 13:50 – 14:35 Tp. 14:45-15:20 |
Geograafia 7-11 klass, Bioloogia 7-9 klass |
Darja Krautman |
Np. 13:50 – 14:35 |
Keemia 8-11 klass |
Emilia Solomnikova |
Re. 15:40 -16:25 |
Ajalugu, Ühiskonnaõppe 5a-9a kl Ajalugu, Ühiskonnaõppe 5L, 5B, 6L kl |
Valeri Medjankin |
Tp. 8:30-8:50 Np. 13:50 – 14:35 |
Inglise keel, Saksa keel 10-12.klass |
Irina Sabadaš |
Ep. 16:30 – 17:00 |
Informaatika 5a,8a kl Informaatika 5L, 5B |
Elena Vinogradova Valentina Paigussova |
Tp. 14:45-15:20 Kp. 14:45-15:20 |
Matemaatika 9-12 klass |
Ljubov Klimova |
Np. 8:05-8:50 |
Loodusõpetus 7 klass, Füüsika 8-12 kl |
Natalja Poljakova |
Re. 14:45 -15:30 |
Algkool |
Liubov Koobas Jelena Svertšuk Tatjana Rannaeere Lilia Šipovskihh |
Iga päev Es. 12:55-13:40 Kp. 12:55-13:40 Es. 13:50 – 14:35 |
Tehnoloogia 4a-9a kl, Kunst 4a-9a kl |
Tatjana Kravtšenko |
Np. 13:50 – 14:35 |
Eesti keel 4a-9a klass Eesti keel 10-12 kl Eesti keel 1L, 5B Eesti keel 2L, 3L, 4L, 5L, 6L |
Maria Zelinskaja Marianna Novi Marianna Novi Galina Jalivets |
Kp. 14:45 -15:30 Es. 8:05-8:50 Re. 13:50 – 14:35 Es. 13:50 – 14:35 |
Perekonnaõppe, Karjääriõppe 10 kl |
Oksana Melnichuk |
Tp. 15:40 -16:25 |
Ajalugu 10-12 klass |
Sergei Zvonarjov |
Es. 15:40 -16:25 |
Konsulteerimine toimub eelneval kokkuleppel õpetajaga.